Fon Perde Modeli

(0) İncelemeler Yorum Ekle

Perde tasarımı yaparken işlevsellik mi, estetik mi önemli?

Her iki konuda çok önemlidir. Ancak işlevsellik arttıkça estetik azalır. Bu yüzden denge ön plana çıkar. Perdenin dekorasyon ile uyumu, ihtiyaca yönelik kullanımı, örtücülüğü, temizlik kolaylığı göz önünde bulundurularak doğru bir perde tasarımı yapılmalıdır. Dekorasyon aşamasında perde genellikle son aşamalarda yer alsa da mümkünse daha önceden tasarımı kaba hatları ile de olsa düşünülmeli ve tadilat varsa tavanda, duvarda önceden hazırlığı yapılmalıdır. Gerçi perde işini sona bırakmak kumaş ve model seçimini kolaylaştırıcı etkendir. Dekorasyonun bütününü gördükten sonra klasik veya modern bir tasarım mı yada ne tür kumaş seçmemiz gerektiği konusunda karar vermek daha kolaylaşır.Fon Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda farklılık ve sadelik arıyorsanız az ürün çok sadelik demek değildir. Yıllardır bu sektörün içinde perde modasının nabzını tutan firmamız, farklı modellerde sizlere özel tasarımlar yaparken siz değerli müşterilerimizin zevk ve isteklerinizi ön planda tutmaktadır. Perde modelleri bir evin tasarımını ön plana çıkartan ya da gözen düşüren önemli tekstil ürünleridir. Dolayısıyla da kusursuz bir ev dekorasyonu istiyorsanız öncelikle yolunuz perde modellerinden geçecektir. Terhiniz klasik ama bir o kadar da şık ve zariflikten yanaysa o zaman fon perde modelleri ilgilinizi çekecek kategorimiz olacaktır. 

FARKLI FON PERDE TASARIMLARIYLA FARKI YAŞAYIN

Fon perdeler, tül perde modellerinin kullanıldığı dekorasyonlarda son zamanlarda çok sık tercih edilen yan perdelerdir. Sadece dekoratif olan fon perdeler, özel tasarımlarıyla kullanıldığı ortamda adeta çığır açabilmektedir. Zevk ve isteğinize göre salonunuzda ya da yatak odanızda tercih edebileceğiniz fon perde modellerini; İtalyan, drape, Osmanlı ya da yaprak gibi farklı tasarımlarda kullanabilirsiniz. Kendinden desenli fon perdeleri fon perde modelleri kategorimizde bulabileceğiniz gibi dilerseniz düz renkte kaliteli kumaşlardan tasarlanmış fon perde modellerimizi de istediğiniz ölçü ve renklerde temin edebilirsiniz. Kullanım amacından ziyade dekoratif olarak kullanılan fon perdelerimiz, Hernes salon perde modelleri arasında özellikle hanımların en çok ilgi gösterdiği modellerden birisi olmaktadır. 

FON PERDE MODELLERİYLE ZEVKİNİZİ EVİNİZE YANSITIN

Ev dekorasyonunuzda kullandığınız tüm tekstil ürünleri gibi tül perde tercihleriniz de sizin zevkinizi, tarzınızı ve hayat anlayışınızı yansıtacaktır. Salon dekorasyonunuzda kullanacağınız fon perde modelleri de sizin zevkinizin aynası olacaktır. Sayfamızın fon perde modelleri kategorisine girdiğinizde sizi ve tarzınızı en iyi yansıtacak, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak modeli yüzlerce fon perde modellerimiz içerisinden bulabilir, siz de kaliteli tasarımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Add a review

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol Yorumunuzu göndermek için ve inceleme göndermenin yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar için etkinleştirildiğini lütfen unutmayın


Lütfen Oturum aç veya Üye Ol

{{vm.commentCount}} Yorum

  1. {{item.status}} {{item.commenterName}}  -

    {{item.commentText}}

    1. {{childItem.status}} {{childItem.commenterName}}  -

      {{childItem.commentText}}

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol cevap