Karo Halı

(0) İncelemeler Yorum Ekle

Karo halı devlet dairelerinde, bankalarda, kongre salonlarında, otellerde, ofis ve bürolarda havaalanlarında ve daha birçok alanlarda kullanmaktadır.Karo halı çeşidi ticari alanlarda çok tercih edilmesi ile beraber aynı zamanda devlet dairelerinde, bankalarda, kongre salonlarında, otellerde, ofis ve bürolarda havaalanlarında ve daha birçok alanlarda kullanmaktadır.
 

Bu döşeme çeşidi aynı zamanda başka bir alana taşına bilme özelliği sayesinde kullanan kişiler tarafından daha düşük ekonomik maliyete sahip olması,  kimyasal maddelere karşı dayanıklılığı ile beraber, , ısı ve ses izolasyonu sağlaması, döşeme kolaylığı, birçok desen ve rengin bulunması sebebiyle tercih edilmektedir.


Ticari mekanları dönüştürme özelliğinin yanı sıra, karo halılarımız, her projenin kendi özgün koşullarını harika şekilde karşılar. Akustik performans ya da ışık yansıtma özelliğinden, daha yüksek yürüme konforuna ya da zorlu zemin şekillerine sahip mekanlarda “kendin yap” gibi oldukça pratik bir özelliğe kadar, karo halılarımız yalnızca avantajdan oluşuyor.

 • Daha iyi akustik, hava kalitesi ve yürüme konforu
 • Kolay uygulama, bakım ve değişim
 • Mükemmel güvenlik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik

Karo halıların sunduğu tüm avantajları keşfedin

Add a review

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol Yorumunuzu göndermek için ve inceleme göndermenin yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar için etkinleştirildiğini lütfen unutmayın


Lütfen Oturum aç veya Üye Ol

{{vm.commentCount}} Yorum

 1. {{item.status}} {{item.commenterName}}  -

  {{item.commentText}}

  1. {{childItem.status}} {{childItem.commenterName}}  -

   {{childItem.commentText}}

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol cevap