IT'S EASY

Özel Perde Tasarımları

Evinize özel perde tasarımı ve özel perde üretimi için danışman mimarımız ile özel proje ister misiniz?

Ofis Perde Modelleri

İş yerinizde şık bir ortam hazırlamak için araştırma yapmanız gereken konulardan biri de ofis perde modelleri olmalıdır. Ofis mobilyalarınız ile uyumlu şık ve sade bir görünüm elde edebileceğiniz perdelerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz her an sizleri firmamızda ağırlamak isteriz. İster tül perde, ister fon perde modelleri ile ya da şık bir zebra model ile ofisinizde mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Küçük bir ofise sahipseniz ofisinizin aydınlığını bozmayacak niteliklere sahip modellerimizi sizlere tavsiye ederiz. 

Ahşap yoğunluğuna sahip mobilyalara sahipseniz ahşap perde modellerimize de ayrıca göz atmanızı tavsiye ederiz. Bazı durumlarda evlerinin bir köşesini ofis olarak kullanan home ofis tarzında çalışan müşterilerimiz de firmamıza gelerek oluşturdukları ofis ortamına uyum sağlayacak türdeki perde modellerimizden yararlanabilmektedirler. Zebra perde modelleri vazgeçilmezleriniz arasında ise sizler için hazırlamış olduğumuz farklı renklerde ve çeşitte ürünlerimizin olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz. 

İlk defa ofis kuruyor ya da mevcut ofisinizde bir dekorasyon değişikliği yapıyorsanız A'dan Z'ye tüm ofis araç gereçlerinizi ve mobilyalarınızı sil baştan ediniyorsanız bu değişimde sizlere ofis perde modelleri ile destek vermek isteriz için tek yapmanız gereken ise firmamıza gelerek modellerimizi inceleyip pencere ölçülerinizi bizimle paylaşmak olacaktır. Sonrası ise firmamızın uzman ellerine kalmakta ve sizler için her daim en iyisini hazırlamak için gerekli özveri gösterilmektedir.