IT'S EASY

Özel Perde Tasarımları

Evinize özel perde tasarımı ve özel perde üretimi için danışman mimarımız ile özel proje ister misiniz?

Kış Bahçesi Perde Modelleri

Kış bahçesi tabiri son yıllarda sıklıkla duyulmaya başladı. Bu tabir aslında evinde büyük bir balkonu olan kişilerin bu balkonu bir bahçe edasına sokarak şık ve dekoratif unsurlar ile farklı bir yaşam alanı oluşturmaları ile ortaya çıkmıştır.Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan böyle bir mekana sahipseniz pencereleriniz için de şıklığı ihmal etmemelisiniz.

Kış bahçesi perde modelleri içerisinden şıklıkta sınır tanımayan birbirinden farklı renk seçeneklerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Cıvıl cıvıl canlı renk ve desenlerden başlayıp, soft, pastel tonlara kadar ürün çeşidimiz bulunmaktadır. 

Kış bahçelerinizin ölçüleri ile uyumlu görenleri kendine hayran bırakacak kadar zarif modellerimizi beğenilerinize sunmaktayız. Katlamalı kış bahçesi perde modellerimizi gördüğünüzde belki de tam da zevkinize uygun bir modele rastlamanın mutluluğunu sizlere yaşatmış olacağız. Görüntünün yanı sıra kullanışlı olması, dayanıklı olması da bir perdede vazgeçilmezim diyorsanız, firmamızdan alışveriş yaptığınıza asla pişman olmayacağınızı da belirtmek isteriz. Tecrübesini işine yansıtan, tekstil sektörü içerisinde ön plana çıkan bir işletme olmanın haklı gururunu ise siz değerli müşterilerimize borçlu olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. 

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı, dürüst ve iş ahlâkına sahip olan işletmemiz en alt kademeden en üst kademeye kadar personel uyumuna sahip bulunmaktadır. Personellerimizin işinde uzman olması, kumaş seçiminden dikimine kadar herkesin özel bir sorumluluk taşıması da firmamızın müşterimizin nazarında aranan bir işletme olmasını sağlamaktadır.