Hermes Perde
Şahzen Perde

Hakkımızda

Perde evlerin en önemli tamamlayıcısı, şıklığı ve düzeni vurgulayan yanı ile aranan ve çok uzun senelerdir vazgeçilmez ev eşyalarının başında gelmektedir. 1999 Yılında Perde Sektörüne giriş yapan ve 20 yılı aşkın zamandır Özel Perde Tasarımı, Döşeme, Kumaş ve Duvar kağıdı alanlarında uzman kadromuzla her geçen gün yeniliklere özgün tasarımlarla faaliyete devam ettiğimiz ŞAHZEN Perde Şirketimizle hizmete kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Perde yaşam alanlarının olmazsa olmaz tekstil ürünleri arasında yerini her geçen gün korurken zevk ve tercihlerinize hitap eden ve eşyalarınıza uyumluluğu ile sizi büyüleyen perde modellerinin altına ŞAHZEN Perde olarak imzamızı atmaya çalışıyoruz.
Kendi özgün tasarımlarımız dışında her türden mimari proje ve özel tasarımları tüketicilerimize özenle sunmaktayız. Mevcut Perde Modelleri dışında müşterilerimizin istek ve arzularını özel bir proje etrafında tasarlayarak istenilen modeli üretiyoruz.

Perde Modelleme alanında geniş ürün yelpazemize siz değerli müşterilerimizin fikirlerini yansıtmaya özen gösterirken kalite ve şıklığı elden bırakmıyoruz. Üst düzey kalitenin yanında uygun fiyat politikamız ve satış sonrası destek ve güvence ile müşterilerimizin daima yanında oluyoruz.

İletişime Geç
1

İNCELEME

Bize form yolu ile ulaştıktan sonra onayımız dahiyle planlamalara beraber başlıyoruz..

2

PLANLAMA

Projenin gidişatı hakkında planlama yaparak, sizin için en iyi olanı tartışıyoruz..

3

TASARI

Projenin planlaması tamamlandıktan sonra tasarımızı size sunuyoruz !


DAP Yapı
Avrupa Konutları
Emlak Konut
NEF
Ağaoğlu
Detaylı Çizim

Detaylı Çizim

Perdenizin birebir üretimi için iç mimarlarımız ve style uzmanlarımız bire bir ölçülendirme ve çizim ile projelendirme yapıyor.

Planlama

Planlama

Perdenizde kumaş seçimi, bölümler ve aksesuarlar tüm eviniz ve mobilyanız ile birebir uyumlu olsun diye planlıyoruz.

Mutlu son

Mutlu son

Perdenize içiniz rahat bir şekilde bakıp huzurlu zamanlar geçirmeniz için sizi öncelikle Şahzen Perde mağazasına bekliyoruz.

IT'S EASY

Özel Perde Tasarımları

Evinize özel perde tasarımı ve özel perde üretimi için danışman mimarımız ile özel proje ister misiniz?