Perde Aksesuarı

(0) İncelemeler Yorum Ekle

Perde Aksesuarları

Pencelerinize dışarıdan bakıldığında sütun gibi bir görüntü olsun istiyorsanız gelin salon giydirmede öncü firmalardan biri olan firmamızı ziyaret edin. Eşyalarım perdelerim ile uyumlu olsun, aksesuar seçimini gönül rahatlığı ile yapayım zevkime uygun olsun diye düşünüyorsanız ve bu bütünlüğü nerede bulabilirim diyorsanız yanılmadınız şu an bizimle birliktesiniz. 
Perde ile bütünlük oluşturan, boncuklu, boncuksuz, püsküllü veya püskülsüz birbirinden farklı renk seçenekleri ile perdelerinizle uyum sağlayacak perde aksesuarları perde seçerken yardımcı unsur olarak karşınıza çıkacaktır. Firmamızda karışıklığa mahal vermemek adına perde siparişi veren müşterilerimize bir de aksesuar kataloğu göstermekteyiz.

Katalogda bulunan aksesuarların tamamı model numaralarına sahip olup, perdelerinizi teslim aldığınızda hiç bir sürpriz ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz ayrıntı gibi gözüken, ancak müşteri nazarında oldukça önemli olan bu gibi unsurlarda oldukça dikkatli hareket etmektedirler. 

Perde püskülleri haricinde perdelere hareket katan farklı tasarımlardaki aksesuar modellerimizi de görmenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan fiyat bilgisi almak istediğiniz her an işletmemizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak ziyaretinizde pencere ölçünüzü doğru ve net bir şekilde almayı unutmayınız. Aksi taktirde istenmeyen durumlar yaşanabileceğinden ölçü hususunda müşterimize bu uyarıyı yapmayı bir borç biliriz.

Bu tür karışıklıkların yaşanması karşılıklı güven zedelenmesine yol açabilmektedir. Müşterimizi kaybetmek asla prensiplerimiz arasında bulunmamaktadır. Bu sebeple de her konuyu en ince ayrıtısına kadar not alarak müşterimizi hayallerine kavuşturmak için konusunda uzman bir ekip ile hizmet vermeyi birincil amaç olarak belirlediğimizi de bilmenizi isteriz. 

Add a review

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol Yorumunuzu göndermek için ve inceleme göndermenin yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar için etkinleştirildiğini lütfen unutmayın


Lütfen Oturum aç veya Üye Ol

{{vm.commentCount}} Yorum

  1. {{item.status}} {{item.commenterName}}  -

    {{item.commentText}}

    1. {{childItem.status}} {{childItem.commenterName}}  -

      {{childItem.commentText}}

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol cevap